Přirozená strava

Přirozená strava

V současné době máme velmi rozsáhlý výběr možností jak krmit našeho pejska i kočičku.

Kde je ale ten nejsprávnější postup?

Umíme poradit a vy sami se rozhodnete, kterým směrem se vydáte. Mějme na paměti, že máme doma stále šelmu, která by se ve volné přírodě živila hlavně masem, které si sama uloví. Z uloveného zvířete šelma pozře vše, co potřebuje a chutná. Avšak v domácím prostředí nenapodobíme vše, můžeme se ale velmi přiblížit typem přirozené stravy, kterou zvolíme.

Chcete krmit svého psa zodpovědně?

Vysoká kvalita, především zdravé, krmivo pro psy je naše know-how, protože vaše zvíře musí dostávat všechny živiny, které potřebuje pro zdravý růst a život plný aktivity. Potrava vašeho psa proto musí obsahovat optimální směs bílkovin, přírodních tuků, sacharidů, vitamínů a stopových prvků. Stejně jako u lidí je přirozená strava pro naše domácí zvířata jedním z nejdůležitějších kroků k dlouhému a zdravému životu plnému energie a výkonu. Naše rozmanitost potravin vás podporuje a obsahuje vše, co vaše miláček potřebuje pro zdravý, radostný a aktivní život. Nyní pro srovnání, co je na trhu. Průmyslové granule a konzervy: nejčastější způsob stravování našich svěřenců. Setkáváme se velmi často s reklamou - výstavy, akce, TV reklamy, veteriny. Zpracování této stravy je při vysokých teplotách, kde nezůstává příliš živin, minerálů a vše, co se podobá přirozené stravě. Pes nemá pocit hladu, ale kdybychom nedoplňovali dalšími produkty, časem může mít pes zdravotní problémy. Kožní, zakyselení organizmu / dobrý základ pro rakovinotvorné bujení/, nepravidelné hárání, špatné zabřezávání, náročnější porody, onemocnění jater, slinivky......

A jak je to s kvalitou? Přímo použitý překlad....

všetky jatočné zvieratá pochádzajú z Nemecka z nemeckých fariem, kde sa zviereta chovaju len - mit artgerechter Haltung - doslovny preklad je: s druhovo vhodným chovom
 
V Nemecku sa tento pojem pouziva pre druh chovu:
 
 - ktorý je založený na biologických vlastnostiach a potrebách príslušného živočíšneho druhu. Kritériá zahŕňajú zdravie, prirodzené správanie,  fyzickú a psychickú pohodu zvierata a možnosť prežívania prirodzeného správania. Chov zvierat je druhovo vhodný, ak sú zvieratá zdravé, cítia sa dobre a netrpia.
 

Syrové maso - nebo-li často využívané slovo: "Barf"

Krmíme psa tou nejpřirozenější cestou, syrovým masem, kde musíme ale dbát na poměr zeleniny a ostatních doplňků, aby pes měl vyváženou stravu. Ve volné přírodě by pes lovil divočinu, slepice, ale minimálně hovězí.... A víte třeba, že mrkev se váže na tuky, aby pes mrkev vstřebal a jenom neprošla útrobami? Doplňujeme tedy ještě správnými produkty, aby pes měl všechno vyvážené. U syrové stravy se doporučuje vyvážená minerální rovnováha v mikronizované formě. Tím pokryjete vše a i když by ve vaší psí kuchyní něco chybělo, PETMIN je dokonalým produktem, který má pes do hodiny v krvi s vysokou vstřebatelností. Z dutiny ústní přes sliznice.

Přirozená strava:

Suchá strava: Granule formované lisované za studena, kde zůstává nejvíce živin.
Mokrá strava: Konzervy připravované za pomalého zahřívání. V přirozené stravě má pes vše, co potřebuje.

Proč je mokré krmivo přirozené?

Protože ulovenou kořist vlci konzumují celou. Nejdříve se vrhnou na zažívací trakt, kde získávají natrávenou (fermentovanou) potravu a s ní i důležité živiny a prospěšné bakterie. Další vitamíny, minerály a stopové prvky získají konzumací vnitřností (srdce, ledviny, játra, plíce). Svalovina je pouze jako zdroj bílkovin! Pořádáme webináře zdarma s různou tématikou o krmení. Mít přehled je základ jak se dobře postarat o svého pejska.

Pamlsky:
Spočítali jste si, kolik vás stojí pamlsky, když učíte psa základní poslušnost, nebo při jakýchkoliv jiných aktivitách?
300-600 Kč za 1 kg. Pravda, kupujete je po sáčkách, od 50 g. A víte, že tyto pamlsky se mohou přirovnat jako když se děti ládují colou a hranolkama s kečupem? Pak máme samozřejmě kvalitní sušené pamlsky, ale za ty si už musíme o hodně více připlatit V průměru 120 Kč za 100 g.
U přirozené stravy se vám toto nestane. za 100 g zaplatíte maximálně 23 Kč a co je na tom nejdůležitější, že psa nepřekrmujete, nerozmlsáváte /mnohdy pak nechce svoje granule.../ Krmíte ho vlastně nejzdravější stravou s minerály a vše, co pes potřebuje.
A jak to psům chutná se můžete přesvědčit sami.

Doplňky stravy:
Ať již krmíte dle vašeho uvážení, každé štěně, dorostenec, sportující pes, či starší pes, potřebuje ty správné doplňky stravy ke svému krmeni.
Pro správný růst, vývoj kostry, tvorby kolagenu nebo na zmírnění bolestí u pohybového aparátu. Forma, vstřebávání, která nejde přes žaludek je nejúčinější, ne každá firma ale umí nabídnout.

Jedinečné složení určitých doplňků stravy, které jsou zapotřebí zařadit do jídelníčku i v případě, krmíte-li pouze granulemi.

a co byste měli třeba vědět, že výtažek oleje CBD  podporuje zaktivovat endokanabinoidní systém, kde přes receptory se dostává ke všem buňkám, které jsou potřeba vyživit. 
V případě více informaci odkazy na různé články.

Konopí se dělí na SATIVA - vysoký obsah CBD olejů a dokonale pomáhá chránit buňky před chemikáliemi / zjednodušeně řečeno/.
INDICA - marihuana - látky THC , zakázaná látka.

Citlivé zažívání a podpora imunity:
Vše hledejme ve střevech.
Tyndalizovaná probiotika - fenomenální terapeutika, na trhu pouze 2 roky, ale dokázala pomoci všem nejen s citlivým zažíváním - mikkrobiom je mozkem "B" a pokud my nebo naši zvířecí miláčkové nemají mikrobiom v pohodě, začíná koloběh problémů, který po čase vyústí až v závažné diagnózy.

A

Více najdete na naš FB skupině:https://www.facebook.com/groups/3211869155539737

a odkazech:
http://centrum.harmonelo.video/reference

https://centrum.harmonelo.video/produkty/bez

Pracujeme po telefonu, na FB, WA a  individuálně v poradně na Černém Mostě s individuálním přístupu na danou situaci, kterou byste rádi řešili. 
Poradnu máme na adrese: Centrum přírodního zdraví, Bobkova 738/22, Praha 9, Č. Most

Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Renata Hofmann mobil: 602 200 270 - tel. konzultace. Ideálně ve spojení přes WA.

 

 


 

 

Fatcow review is based on customer testimonials and is listed on the Best Web Hosting Reviews site.
Joomla Template designed by Best Cheap Hosting