Základní výcvik

Máte štěňátko, nebo již odrostlého puberťáka či dospělého jedince a chybí Vám základní ovladatelnost nebo by jste si přáli mít vychovaného rodinného psího kamaráda? Nevíte si sami rady? Zavolejte, napište, pomůžeme Vám.

1. Skupinový výcvik na cvičáku - 1 až 2x týdně - Praha 9 
2. Výchova a socializace mimo cvičák - dle domluvy
3. Individuální přístup - dle domluvy 
4. Školička pro štěňata - seznámení se vším, co je potřeba aby jste věděli, než se dostaví puberta
5. Online školka pro majitele štěňat, kteří nemohou na praktickou výuku
6. Konzultace formou videokonference přes platformu ZOOM, jak z počítače, tak chytrých mobilů

První schůzku i s pejskem navrhujeme individuální. Pro pejskaře z Prahy je schůzka na Černém Mostě v naší poradně, možno někdy i  na cvičáku v Hloubětíně a také rozšiřujeme působnosti do Kutné Hory. Probereme vše od samého začátku. Doporučíme jak na pejska a další lekce mohou již probíhat ve skupině. Rozebereme na co se u vás zaměříme, vysvětlíme naprosté první krůčky, aby jste nechybovali a dobře pejska vedli a následně si budete zkoušet v praxi. Výhodou tohoto individuálního setkání je, že nemusíte čekat, až budete mít zcela naočkovaného pejska, protože hodina je pouze pro vás. Vše řešíme dle situace, co je zapotřebí a čím dřív se štěňátkem přijdete, tím máte více času vše dobře nacvičit a v pubertě budete mít lehčí vedení.

U individuálních lekcí praxe spojená s poradnou 60 minut  -600 Kč
Druhá a každá další individuální  lekce 45 minutách - 500 Kč

Individuální lekce doporučujeme maximálně 3, pak by bylo vhodné se zapojit do skupiny, aby pejsek získal návyk, že se musí poslouchat i za účastí jiných pejsků, malých, velkých.... Také je velmi důležitá socializace a seznamování se s různými situacemi.

U individuální lekce domluvíme oboustranně vyhovující termín. Cvičíme v různých časech.

A co vše se u nás dále naučíte? Základní ovladatelnosti, chůzi na vodítku, aby pejsek netahal, přivolání, sedni, lehni, vstaň, aportování, odložení pejska na místě, překonání různých překážek, aby pes neskákal, zbytečně neštěkal, když nechcete, nepožíral předměty venku... Dále připravujeme pejsky na různé psí sporty / agility, cross,  hoopers, coursing, cross a dog racing - www.ceskydogracingklub.cz

V případě zlozvyků si určitě vysvětlíme jak na to nebo jakýkoliv další problém pejska rozebereme a poradíme co s tím.

Po první lekci se můžete následně přihlásit do našeho skupinového výcviku, kde si můžete zvolit dle Vašeho uvážení a času buď jednotlivé lekce - 300 Kč, nebo kurz ve výši 2500 Kč, který se vztahuje na 10 lekcí po dobu čtyř měsíců / není striktně dáno, pokud by pes nebo Vy omarodil, vše se prodlužuje/. Kurzy probíhají celoročně.

Jste časově zaneprázdnění a nemůžete pravidelně dojíždět, nebo bydlíte daleko?
Nabízíme online školku v soukromé skupině na FB:" Jak na pejsky".
Vhodné od samého začátku, kdy si malé štěně přivezete. Budete procházet okusováním nohavic, bot, kousání do vašich rukou, učení chůze na vodítku, nepožírání různých předmětů, bezdůvodné poštěkávání, řešení jak naučit pejska nezlobit, když bude doma sám a samozřejmě základní ovladatelnost: přivolání, chození na vodítku, odložení, sedni, lehni, vstaň.....
2300 Kč pod dobu dvou měsíců se zpětnou vazbou dle vašich potřeb přímo k dané situaci či problému vašeho pejska a dalších 10 měsíců přístup k materiálům. To znamená, že můžete kdykoliv využít telef. podpory nebo formou vzkazů přes wa a nahrávky videa. Pejskové moc rychle rostou a před pubertou se s nimi pracuje nejlépe.

Co tedy s sebou na cvičák: Oblíbenou hračku pejska, voňavé měkké pamlsky, obojek (nejlépe polostahovací) a vodítko ( kšíry a flexi vodítko není vhodné). Očkovací průkaz.

A co je nutné k videokonferenci? Stáhnout si platformu ZOOM, která je zdarma. Sledovat naše stránky a skupiny na FB, kde jsou podrobnější příspěvky. Také můžete předem zasílat videa, které spolu na webináři rozebereme.

Přihlašování na tréninky přes was, minimálně den dopředu: Renata 602 200 270

Fatcow review is based on customer testimonials and is listed on the Best Web Hosting Reviews site.
Joomla Template designed by Best Cheap Hosting